ZalogujUzytkownik Haslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Nauka gry na keyboardzie w Częstochowie Nauka gry na pianinie w Częstochowie Nauka gry na saksofonie w Częstochowie

Poleć to, co sprawdzone i najlepsze Masz inne doświadczenia? Wystaw odpowiednią rekomendacje.
Forum Moja Rekomendacja Strona Główna » Programy partnerskie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Program Partnerski Money2Money
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szymon

PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 14:21    Temat postu: Program Partnerski Money2Money Odpowiedz z cytatem

Money2Money – dlaczego oferuję Ci właśnie ten a nie inny Program Partnerski?

Jeśli masz już dość klikania w reklamy, zdobywania wciąż nowych partnerów i czekania na wypłatę minimum 30 dni przeczytaj z uwagą mój wpis i dobrze się zastanów czy chciałbyś faktycznie zarabiać 500 złotych dziennie?
Program partnerski Money2Money powstał w 2004 roku i od tego czasu prężnie się rozwija. Warta uwagi jest również ilość reklamodawców, którzy współpracują z Money2Money. 329 różnych produktów począwszy od kont osobistych poprzez ubezpieczenia skończywszy na różnych formach kredytów.

Jak przystąpić do programu partnerskiego Money2Money?

Rejestracja w programie partnerskim Money2Money jest bardzo prosta i darmowa! Aby polecać produkty należy przejść do „strefy wydawcy” i wypełnić formularz zgłoszeniowy
I to już praktycznie wszystko. Dalej pozostaje życzyć Ci dużych zarobków.
Wystarczy poczekać na kontakt mailowy z przedstawicielem programu partnerskiego Money2Money. Zazwyczaj trawa to od 1 do kilku dni roboczych. Po potwierdzeniu danych możesz zacząć zarabiać pieniądze!
Próg wypłaty wynosi tylko 100 zł (często tyle dostajesz polecając jeden wniosek o konto bankowe!). Dość łatwo osiągnąć ten próg.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w banku dobrze jest je założyć, gdyż to właśnie na twoje konto będziesz mógł przelać zarobione pieniądze. Aktualną porównywarkę darmowych kont osobistych znajdziesz tutaj
Co istotne – nie musisz mieć swojej strony www, gdyż wszystko co potrzebne, łącznie z własną domeną i hostingiem otrzymasz od Money2Money gratis!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Moja Rekomendacja Strona Główna » Programy partnerskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: