ZalogujUzytkownik Haslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Nauka gry na keyboardzie w Częstochowie Nauka gry na pianinie w Częstochowie Nauka gry na saksofonie w Częstochowie

Poleć to, co sprawdzone i najlepsze Masz inne doświadczenia? Wystaw odpowiednią rekomendacje.
Forum Moja Rekomendacja Strona Główna » Programy partnerskie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Jak zaoszczędzić 95% kupując na sknerus.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zielonahela

PostWysłany: Pon Maj 18, 2015 21:20    Temat postu: Jak zaoszczędzić 95% kupując na sknerus.pl Odpowiedz z cytatem

Aby korzystać ze strony i móc licytować produkty należy wykupić pakiet tzw. BIDów czyli specjalnej waluty. Jeżeli wygrasz licytację możesz cieszyć się ogromną zniżką. Ponadto sknerus.pl jako jedyny serwis na rynku po wygranej zwróci Ci wszystkie wydane BIDy.

Sknerus.pl jest na tyle pewny siebie, że oferuje bardzo szczodrą ofertę dla nowych użytkowników. Twój pierwszy pakiet BIDów zostanie podwojony. To była idealna okazja dla takiego świeżaka jak ja.

Co możesz kupić na aukcji?

Widziałam wszystko od samochodów przez sprzęt AGD, komputery, telewizory, laptopy kina domowe aparaty cyfrowe oraz praktycznie wszystko czego możesz chcieć. Wszystko dostępne na aukcjach.

Aby rozpocząć licytację na sknerus.pl wystarczy zakupić odrobinę BIDów. Jeden BID to zaledwie kilkanaście groszy a są one sprzedawane są w pakietach dla ułatwienia zakupów. Po zakupie takiego pakietu wystarczy znaleźć podobający Ci się towar i zacząć licytować.

Zaczęłam od licytacji swojego od dawna upragnionego iPhona 6 i Ultrabooka. Po dość krótkiej aukcji, niespodziewanie wygrałam!

Za tylko 34.25 zł zgarnęłam iPhona 6 wartego 3.400 zł !

Aby upewnić się, że to nie jest jakaś ściema poczekałam jak przebiegnie druga aukcja w której brałam udział. Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu. Wygrałam ponownie! Tym razem oszczędziłam jeszcze więcej, mimo iż aukcja trwała dłużej. Ostatecznie zapłaciłam 91.84 zł za MacBooka Pro wartego ponad 10000zł. Doprawdy imponujące. Nigdzie indziej nie oferują takich oszczędności.

Po wygraniu i zapłaceniu za przedmioty, otrzymałam je kilka dni później. Teraz mam swój wymarzony komputer i telefon.

Pierwsze wrażenie nie mogło być lepsze.

Szczegółowe Informacje na temat sknerus.pl

Jeżeli zdecydowałeś/aś się dać szansę ogromnym oszczędnościom i nowoczesnym zakupom w sknerus.pl - pewnie zastanawiasz się jak to działa. Bez nerwów zaraz wszystko wytłumaczę. Oto szczegółowy przewodnik, bardzo pomocny na samym początku przygody ze sknerus.pl (jeżeli wydaje się krótki, to dlatego że jest bardzo prosty).

Krok 1: Załóż konto na sknerus.pl i zgarnij podwójnie BIDy przy pierwszym zakupie. Kliknij na nasze ekskluzywne linki aby otrzymać tą samą zniżkę co ja.

Krok 2: Znajdź aukcję, która cię interesuje i zacznij licytować

Krok 3: Jeżeli wygrywasz aukcję, następuje przekierowanie do strony transakcji płatniczych gdzie sfinalizujesz swoje zakupy z ogromną zniżką.

Krok 4: Dostaniesz zwrot wszystkich BIDów z każdej wygranej aukcji. Pamiętaj, aukcję jest bardzo łatwo wygrać, wystarczy że poświęcisz trochę czasu na licytację.

Moje doświadczenie ze sknerus.pl było niesamowicie pozytywne. 95% oszczędności w porównaniu do ceny rynkowej do niedawna wydawało się niemożliwe ale teraz wiem, każdy ma taką możliwość.

Od teraz każde zakupy sprzętu elektronicznego robimy na sknerus.pl
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Moja Rekomendacja Strona Główna » Programy partnerskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: