ZalogujUzytkownik Haslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Nauka gry na keyboardzie w Częstochowie Nauka gry na pianinie w Częstochowie Nauka gry na saksofonie w Częstochowie

Poleć to, co sprawdzone i najlepsze Masz inne doświadczenia? Wystaw odpowiednią rekomendacje.
Forum Moja Rekomendacja Strona Główna » Usługi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zespół Nefre
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szymon

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 12:55    Temat postu: Zespół Nefre Odpowiedz z cytatem

Polecam zespół Nefre.
Częstochowski zespół okołoreggaowy Nefre powstał w 2006 roku.
W skład zespołu wchodzi: Piotr "Dziker" Chrząstek (wokal, teksty, produkcja), Kamil "Kamilos" Ostrowski (gitara, produkcja), Daniel Pomorski (trąbka), Mariusz Migas (perkusja), Tomasz Kiepura (gitara basowa), Dariusz "Herbie" Herman (instr. klawiszowe), Dominika Skowron (drugi wokal).
Zespół prezentuje ciekawe pomysły muzyczne doceniane przez coraz większą widownie.
Ogólnopolskie telewizje zainteresowały się zespołem emitując ich pierwszy teledysk do utworu Muzyczny świat.
W październiku 2006 roku rozpoczęto pracę nad drugim teledyskiem do utworu Kto wie, który stał się wizytówką Nefre.
Kto wie ukazał się na składance MY Music Fresh vol 9, Popcorn Hits a także został zgłoszony do Heineken Opener Festiwal 2007.
Nakładem wytwórni My Music w 2007 wydali swoją debiutancką płytę pt. Słuchaj.
Obecnie zakończono prace nad trzecim klipem Nefre pt. Słuchaj nas.
Strona zespołu www.nefre.art.pl

Ostatnio zmieniony przez Szymon dnia Pią Mar 16, 2012 14:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aga

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 11:23    Temat postu: Re: Zespół Nefre Odpowiedz z cytatem

Szymon napisał:
Polecam zespół Nefre.
Częstochowski zespół okołoreggaowy Nefre powstał w 2006 roku.
W skład zespołu wchodzi: Piotr "Dziker" Chrząstek (wokal, teksty, produkcja), Kamil "Kamilos" Ostrowski (gitara, produkcja), Daniel Pomorski (trąbka), Mariusz Migas (perkusja), Tomasz Kiepura (gitara basowa), Dariusz "Herbie" Herman (instr. klawiszowe), Dominika Skowron (drugi wokal).
Zespół prezentuje ciekawe pomysły muzyczne doceniane przez coraz większą widownie.
Ogólnopolskie telewizje zainteresowały się zespołem emitując ich pierwszy teledysk do utworu Muzyczny świat.
W październiku 2006 roku rozpoczęto pracę nad drugim teledyskiem do utworu Kto wie, który stał się wizytówką Nefre.
Kto wie ukazał się na składance MY Music Fresh vol 9, Popcorn Hits a także został zgłoszony do Heineken Opener Festiwal 2007.
Nakładem wytwórni My Music w 2007 wydali swoją debiutancką płytę pt. Słuchaj.
Obecnie zakończono prace nad trzecim klipem Nefre pt. Słuchaj nas.
Strona zespołu www.nefre.art.pl

Nefre świetna kapela nominowana w Superjedynce 2008 www.itvp.pl w kategorii debiut fonograficzny roku.
Zwycięzców konkursu poznamy 14 czerwca podczas 45. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muzyk

PostWysłany: Nie Maj 25, 2008 14:16    Temat postu: Więcej na temat składu zespołu Nefre Odpowiedz z cytatem

Więcej na temat składu zespołu Nefre

Piotr "Dziker" Chrząstek (wokal, teksty, produkcja) to jeden z pionierów i promotorów hip hopu w Polsce, znany z wielu projektów muzycznych m.in. HABAKUK, IDEO, Lari Fari.

Kamil "Kamilos" Ostrowski (gitara, produkcja) współzałożyciel Nefre. Z zespołem reggae Natanael wydał płytę i był jej głównym "motorem napędowym" grając wiele koncertów w całej Polsce.

Daniel Pomorski (trąbka), od kilku lat znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepszych polskich muzyków jazzowych (wg magazynu JAZZ FORUM), nagrywał m.in. z Arką Noego, Mieczysławem Szcześniakiem, Five O'Clock, Trio Siergieja zespołem Habakuk i wieloma innymi.

Mariusz Migas (perkusja), zagrał wiele prestiżowych koncertów, grywał z takimi zespołami jak Maanam czy Dżem.

Tomasz Kiepura (gitara basowa), znany basista jazzowy, od ponad 10 lat grywa z najlepszymi jazzmanami w Polsce.

Paweł Gruca (instr. klawiszowe), od marca 2008

Darek "Herbie" Herman (inst. klawiszowe), do lutego 2008

Dominika Skowron (drugi wokal), absolwentka Szkoły Muzycznej w Częstochowie, występowała m.in. z rodziną Pospieszalskich.

Strona internetowa częstochowskiego zespołu Nefre www.nefre.art.pl
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Moja Rekomendacja Strona Główna » Usługi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: